Campingaz Portable Toilet
Kód: 6023Související produkty
Detailní popis produktu
Chemická toaleta sestávající ze dvou snadno a rychle oddělitelných zásobníků – horního pro vodu na splachování a spodního pro odpad – Lock & Spring spojovací systém. Antimikrobiální prkénko a mísa odolávají plísním a eliminují pachy. Pro větší phodlí je sedací plocha zvýšena a má také rozšířené sezení. Příjemná maximální nosnost až 130 kg.
Přednosti:
- extra silný spojovací zámek a pružinový systém
- madla vzadu a po stranách pro snadnou manipulaci
- vysoce kvalitní pístové čerpadlo
- antimikrobiální účinek na prkénku i míse
- zvýšená výška sedáku – 41 cm
- rozšířené sedátko pro větší pohodlí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chemické záchody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | Campingaz |
| Materiál: | polypropylen, polyethylen, ABS a nerezová ocel |
| Objem nádrže na čerstvou vodu: | 20 l |
| Objem nádrže na odpadní vodu: | 16 l |
| ? Nosnost: | 130 kg |
| Rozměr: | 56 × 39 × 41 cm |
| Hmotnost: | 5,2 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
