Deejo Tattoo 37g Art Nouveau juniper wood
Kód: 6040Související produkty
Detailní popis produktu
Stylový ultralehký kapesní nůž Deejo o hmotnosti pouhých 37 g spojuje moderní eleganci s tradičními prvky. Matná čepel s jemnou titanovou povrchovou úpravou je po celé délce zdobena trvalým laserovým tetováním ve stylu Art Nouveau. Ornamentální motivy inspirované secesí a dílem Alfonse Muchy dodávají noži uměleckou hodnotu a činí z něj nejen praktický nástroj, ale i osobitý doplněk.
Kapesní nůž je vybaven spolehlivou pojistkou typu liner lock a kovovou sponou, díky níž jej snadno připevníte za pásek nebo okraj kapsy. Střenka je vyrobena z kořene exotického jalovce – dřeva známého svou dlouhotrvající pepřovou vůní, nízkou hmotností a vysokou odolností. Každý kus má originální světle hnědou kresbu, která vzniká přirozenou strukturou dřeva.
Ultralehká konstrukce, použití kvalitní francouzské nerezové oceli Z40C13 a precizní zpracování dělají z tohoto modelu Deejo ideální volbu pro milovníky designu, umění i praktických a spolehlivých kapesních nožů.
Přednosti
- ultralehký – hmotnost pouhých 37 g
- umělecké laserové gravírování ve stylu Art Nouveau/Secese
- střenka z voňavého jalovcového dřeva – každý kus originál
- spolehlivá pojistka typu liner lock
- spona pro připnutí na pásek
- matná čepel s tmavou titanovou povrchovou úpravou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože jednočepelové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Deejo |
| Materiál čepele: | nerezová ocel Z40C13 (Aubert & Duval, Francie) |
| Tvrdost čepele: | 54–56 HRC |
| Výbrus: | symetrický |
| Materiál rukojeti: | jalovcové dřevo a nerezová ocel 2CR13 (45–48 HRC) |
| Typ pojistky: | liner lock |
| Délka čepele: | 9,5 cm |
| Délka zavřeného nože: | 11 cm |
| Celková délka: | 20,5 cm |
| Tloušťa čepele: | 1,76 mm |
| Tloušťka nože: | 1,1 cm |
| Šířka nože: | 0,9 cm |
| Hmotnost: | ± 37 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
