Fenix HM51R Ruby V3.0 All Black
Kód: 55397Související produkty
Detailní popis produktu
Limitovaná celočerná edice čelovky Fenix HM51R Ruby V3.0 byla vyrobena dle požadavků české armády. Oproti standardní verzi je vybavena černým popruhem bez reflexních prvků a černými kroužky místo oranžových. Představuje již třetí generaci velmi oblíbeného kompaktního modelu, který nabízí vysoký výkon až 860 lumenů neutrálního bílého světla s dosvitem až 140 metrů. Kromě hlavní LED je vybavena také červenými LED diodami, které jsou ideální pro zachování nočního vidění nebo signalizaci. Díky kombinaci vysokého výkonu a kompaktních rozměrů je vhodná pro outdoorové aktivity, sport, práci i každodenní použití.
Napájení zajišťuje nabíjecí Li-ion akumulátor typu RCR123A (součást balení), který lze pohodlně dobíjet přímo ve svítilně pomocí moderního USB-C konektoru. V případě potřeby je možné použít také jednorázovou lithiovou baterii CR123A, u které je maximální výkon omezen na 150 lumenů. Digitálně řízená konstantní regulace zajišťuje stabilní světelný výkon i při postupném vybíjení baterie.
Celokovové tělo z leteckého hliníku zajišťuje vysokou odolnost, účinné chlazení a vodotěsnost dle standardu IP68. Svítilnu lze navíc vyjmout z hlavového držáku a používat ji také jako kapesní svítilnu. Praktická magnetická koncovka umožňuje přichycení na kovové povrchy a ocelová spona usnadňuje uchycení na kapsu, opasek či popruh. Díky široké škále režimů svícení a dlouhé výdrži se stává ideálním společníkem do tmy.
Přednosti
- limitovaná celočerná edice vyrobená dle požadavků české armády
- vysoká svítivost a dosvit
- až devět režimů svícení
- dvě barvy světla – Luminus SST-20 (neutrální bílá, cca 4500 K) + červené LED Everlight
- až 5 dní svícení v nejnižším režimu
- napájení akumulátorem (950 mAh) možnost použití jednorázové baterie CR123A (max. výkon 150 lm)
- nabíjení přes USB-C
- digitální konstantní regulace výkonu a ochrana proti přehřátí
- indikace stavu baterie v ovládacím tlačítku
- magnetická koncovka pro uchycení na kovové povrchy
- možnost vyjmout svítilnu z držáku a používat ji jako kapesní světlo
- ocelová spona pro uchycení na kapsu či popruh
- odolná celokovová konstrukce z leteckého hliníku
- vodotěsnost a prachotěsnost dle standardu IP68 (ponor až 2 m)
- nárazuvzdornost při pádu z výšky až 2 m
- jednoduché ovládání jedním tlačítkem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čelovky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| ? Materiál: | letecký hliník A6061-T6, povrchová úprava Type III hard anodized |
| ? Světelný výkon: | 860 lm |
| Dosvit: | 140 m |
| ? Hmotnost: | 84 g |
| ? Napájení: | USB-C dobíjecí Li-ion akumulátor RCR123A |
| ? Počet světelných režimů: | 9 |
| ? Rozměry: | 66 × 36 × 32 mm |
| Doba svícení max.: | 125 hod |
| Červené světlo: | ano |
| Značka: | Fenix |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
