High Point Road Runner 3.0 Jacket – black XXL
Kód: 1141Detailní popis produktu
Ultralehká nepromokavá a větruodolná bunda navržená pro aktivní pohyb v proměnlivém počasí. Díky paropropustné membráně poskytuje spolehlivou ochranu proti dešti a větru při zachování vysokého komfortu i při intenzivní zátěži. Velmi lehký materiál je příjemný i na holé pokožce a zároveň dostatečně odolný proti roztržení.
Na rozdíl od běžné větrovky nabízí plnohodnotnou nepromokavou ochranu, výbornou prodyšnost a praktické funkční detaily. Bunda se snadno sbalí do vlastní kapsy, nezabere téměř žádné místo a je ideální volbou všude tam, kde oceníte minimální hmotnost a maximální funkčnost.
Vhodná pro běh, turistiku, cyklistiku, cestování i další outdoorové aktivity, při kterých potřebujete spolehlivou ochranu v co nejlehčím provedení.
Přednosti
- nepromokavá, větruodolná a paropropustná membránová bunda
- nízká hmotnost a vynikající sbalitelnost
- velmi lehký materiál s vysokou odolností proti roztržení
- příjemná i při nošení na holé pokožce
- všechny švy vodotěsně zatavené
- voděodolné zipy YKK
- kapuce seřiditelná ve dvou polohách, možnost složení do límce
- stahování kapuce, límce a spodního okraje elastickým lankem na jeden dotek
- rukávy kryjící zápěstí, nastavitelné suchým zipem
- odvětrání v podpaží kryté légou
- jedna boční kapsa na voděodolný zip, slouží zároveň jako obal pro sbalení bundy
- reflexní prvky na předním i zadním díle pro lepší viditelnost
- kvalitní nitě nejvyšší kvality značky Amann
- vyrobena v České republice, certifikát ŠUMAVA originální produkt®
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské a unisex oblečení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | High Point |
| Materiál: | BlocVent® 2,5, Ripstop Super Light |
| Povrchová úprava: | DWR |
| Membrána: | 100 % polyuretan |
| Voděodolnost: | 20 000 mm H₂O |
| Prodyšnost: | 25 000 g/m² / 24 h |
| Střih: | pánský |
| Velikost: | XXL |
| Hmotnost: | ± 180 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
