Coleman Standard Quad Chair
Kód: 2100Související produkty
Detailní popis produktu
Pohodlná skládací židle s ocelovou konstrukcí a držákem nápojů v pohodlné opěrce pro ruce. Díky osvědčené konstrukci se snadno rozkládá a po složení zabere jen velmi málo místa.
- Polstrovaná zádová opěrka
- Měkké opěrky pro ruce
- Zcela snadné rozložení
- Transportní obal
- Držák na nápoje
Toto zboží není možné zaslat přepravní službou Zásilkovna z důvodu jeho rozměrů či hmotnosti (viz obchodní podmínky).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingový nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3,3 kg |
| Rozměry: | 87 x 54 x 92 cm |
| Velikost balení: | 20 x 20 x 92 cm |
| Nosnost: | 113 kg |
| Materiál konstrukce: | ocel |
| Povrchový materiál: | Polyester |
| Značka: | Coleman |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
