Spacák Sir Joseph RIMO III 1000 zkrácený 170 cm
Kód: 51228/RED 51228/RED2 51228/NAV 51228/NAV2 51228/LEV 51228/PRA Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Zkrácený oblíbený teplý třísezonní spacák, kteří ocení všichni nadšení cestovatelé, turisté i trampové. Vhodný pro dámy, juniory, nebo kohokoliv menší postavy.
Péřové spací pytle pro širokou skupinu cestovatelů, turistů, trampů. Nový design, nová generace kvalitního materiálu Softex NIUS LT® , jedinečná střihová koncepce, kvalitní husí peří s plnivostí 600 cuin zaručí spaní v teple a pohodlí bez zbytečných obav o zdraví.
RIMO III 1000 je nejteplejších spacím pytlem z řady Trekking. Lze ho použít v zimních podmínkách ve stanu nebo přístřešku. Teplotním komfortem zaručuje dostačnou rezervu i v těch nejmrazivějších dnech.
U „dámské“ velikosti 170 je při zachování stejné hmotnosti náplně jako u 190 cm verze a současném zmenšení vnitřního objemu spacího pytle dosaženo celkově vyššího tepelného komfortu.
Přednosti:
- svrchní větruodolný, lehký a měkký materiál Softex®NIUS LT s Rip-stop a DWR úpravou
- husí prachové peří EU 600 Cuin/oz
- nízká hmotnost + vysoká termoizolace + výborná sbalitelnost
- širší střih mumiového tvaru inspirovaný modely vyšší řady dokonale kopíruje lidskou postavu
- H konstrukce komor snižuje pravděpodobnost vzniku chladných míst
- oboustranný zip umožňuje rozepínání spacáku shora i zdola
- možnost výběru levého nebo pravého zipu s možností sepnutí
- speciálně nově vyvinutý přiléhavý tvar kapuce chrání hlavu a obličej před chladem
- nová konstrukce límce a stahování umožňuje snadné nastavení velikosti horního obvodu spacáku
- samosvorky umožňují regulaci obvodu límce a kapuce jednou rukou
- speciální lišta, kterou jsou podloženy zipy, zabraňuje úniku tepla zipem a zamezuje zaseknutí zipu do látky
- malá kapsa na drobnosti uvnitř spacáku
- tvar dna „Alpha foot box“ – zkosený lichoběžník kopíruje tvar volně spuštěných chodidel při spaní na zádech a zvyšuje pohodlí
- skladovací pytel i nepromokavý kompresní vak jsou součást balení
Další modely spacích pytlů značky Sir Joseph, které nenajdete v naší nabídce, je možné dodat na objednávku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Peřové spacáky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Sir Joseph |
| Střih: | mumie |
| Zip: | levý / pravý |
| Možnost spojení: | ano |
| Typ izolační náplně: | husí peří |
| Náplň: | husí peří 90/10 EU 600 cuin/oz |
| Vnitřní materiál: | Softex® 20D DWR |
| Vnější materiál: | Softex® NIUS LT |
| Teplotní určení: | komfortní teplota: -7 °C; limitní teplota: -13,5 °C; extrémní teplota: -32 °C |
| Konstrukce: | H systém |
| Max výška postavy: | 170 cm |
| ? Rozměr: | ± 180 cm; 81 cm; 75 cm; 34 cm |
| Rozměr balení: | ± 32 × ⌀ 23 cm |
| Hmotnost náplně: | 1 000 g |
| Hmotnost: | ± 1 560 g |
Rimo III 1000, 850 a 600
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
