Hole Fizan Adventure
Kód: 3224Související produkty
Detailní popis produktu
3dílné teleskopické hole s neoprenovou rukojetí s uzamykáním pomocí klipu.
- eloxované
- nastavitelné poutko Special Strap
- karbidový hrot
- 35 a 50 mm talířek
- ochranný gumový kryt hrotu špice
- LEVER Locking system - uzamykání dílů pomocí klipu
- Všechny díly holí jsou vyměnitelné
Cena je za pár holí (2 ks).
Pozor nový design holí se oproti obrázku mírně liší.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trekové hole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 260 g |
| Materiál: | Hliník, ALU |
| Délka holí: | 112 - 135 cm |
| Délka ve složeném stavu: | 37 cm |
| Příslušenství: | talířek 50 mm, ochranný gumový kryt hrotu, karabinka |
| Hrot: | karbid wolframu |
| Rukojeť: | pěna |
| Počet segmentů hole: | 3 |
| Prodloužená rukojeť: | Ano |
| Konstrukce holí: | skládací |
| Značka: | Fizan |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
