Husky HUSKY -10°C LONG
Kód: 3400Související produkty
Detailní popis produktu
Základní třísezónní spacák s možností rozšíření.
Prodloužená varianta LONG je navíc vhodná i pro osoby vyššího vzrůstu.
Spacák HUSKY se rozhodně hodí na všechny tři sezony od jara do podzimu. Přesvědčí svou životností i komfortem, který podpoří praktická vychytávka postranního zipu navíc umožňujícího rozšíření spacáku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prodloužené – třísezónní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 650 g |
| Doporučená maximální výška postavy: | 205 cm |
| Comfort: | 6°C |
| Limit: | 2°C |
| Extreme: | -10°C |
| Rozměr: | 230 x 85(+20) cm |
| Náplň: | 1-kanálkové duté vlákno |
| Konstrukce: | dvouvrstvá |
| Vnitřní materiál: | 100% Polyester |
| Vnější materiál: | 100% Polyester Hexagonal Ripstop |
| Příslušenství: | kompresní obal |
| Rozměr sbalený: | 35 x 20 cm |
| Značka: | Husky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
