Láhev Nalgene Wide Mouth SKAUT 1 l
Kód: 52539/FIA 52539/ORA 52539/ZEL Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
K praktičnosti této láhve přispívá široké hrdlo, kdy vymývání či plnění lahve ledem není žádný problém. Design vypadá jednoduše, ale stojí za ním přes padesát let výrobních zkušeností. Rysky vám pomůžou sledovat váš pitný režim, nebo usnadní mixování nápojů. Uzávěr je pomocí pásku pevně přichycen k lahvi, takže ho neztratíte a navíc můžete plnou láhev pohodlně přenášet.
Přednosti:
- odolná proti nárazům
- velký objem
- vhodná pro studené i teplé nápoje
- nedrží zápach
- široké hrdlo
- objemové rysky
- bez obsahu BPA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Láhve, čutory, butylky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Nalgene |
| ? Materiál: | Tritan Renew™ |
| Objem: | 1 000 l |
| Průměr hrdla: | 6,3 cm |
| Rozměry: | 21 × ⌀ 8,9 cm |
| Hmotnost: | ± 180 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
