Magnum Iguanodon
Kód: 6068Související produkty
Detailní popis produktu
Magnum Iguanodon je praktický kapesní nůž pro každodenní použití s tmavou čepelí Stonewash z materiálu 440A a olivově zelenou rukojetí z protiskluzového materiálu G10. Kolíček na palec, šrouby a vložky na obou stranách jsou eloxovány měděnou barvou a vytvářejí tak okouzlující barevný akcent. Díky trojrozměrnému výbrusu nůž vždy bezpečně drží v ruce, a to i za nepříznivých podmínek. S pojistkou linerlock, skrytým otvorem na šňůrku a praktickým klipem pro nošení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavírací nože jednočepelové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 110 g |
| Celková délka: | 19,5 cm |
| Délka čepele: | 8 cm |
| Tloušťka čepele: | 3,2 mm |
| Materiál čepele: | 440A |
| Materiál rukojeti: | G10 |
| Typ pojistky: | Linerlock |
| Klip: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
