Nikon Prostaff P3 8×30
Kód: 55547Související produkty
Detailní popis produktu
Nikon PROSTAFF P3 8×30 je lehký a odolný dalekohled s 8× zvětšením a jasným obrazem, ideální pro pozorování přírody, zvířat i sportovních akcí. Nabízí široké zorné pole, komfort i při delším používání a spolehlivý výkon za každého počasí. Kombinuje kompaktní konstrukci, široké zorné pole a kvalitní optiku pro pohodlné pozorování přírody i pohybujících se objektů. Díky vodotěsné a mlzeodolné konstrukci je vhodný do každého počasí.
Hlavní výhody
- 8× zvětšení pro stabilní a přehledný obraz
- 30 mm objektivy – kompaktní rozměry a dobrý světelný tok
- Široké zorné pole cca 152 m / 1 000 m
- Vodotěsná a mlzeodolná konstrukce (O-kroužky + dusík)
- Výstupní pupila cca 3,8 mm pro pohodlné pozorování
- Eye relief cca 15,4 mm – vhodné i pro nositele brýlí
- Lehký a kompaktní – ideální na cesty a turistiku
Příslušenství v balení
- Pouzdro
- Krytka okuláru
- Krytka objektivu
- Řemínek na krk
- Uživatelský návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dalekohledy |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Zvětšení: | 8× |
| Průměr objektivu: | 30 mm |
| Zorné pole na 1 000 m: | cca 152 m |
| Reálný úhel zorného pole: | cca 8,7° |
| Výstupní pupila: | cca 3,8 mm |
| Eye relief: | cca 15,4 mm |
| Nejkratší zaostřovací vzdálenost: | cca 2,5 m |
| Hmotnost: | cca 475 g |
| ? Rozměry: | cca 125 × 130 mm |
| ? Typ hranolů: | Roof |
| ? Vodotěsnost / mlzeodolnost: | ano |
| Značka: | Nikon |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
