Petzl Actik Core 2025
Kód: 51309/CER 51309/CER2 51309/MOD 51309/ZEL Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Actik Core je ideální čelovka pro dynamické outdoorové sporty. Její světelný výstup je 625 lumenů a poskytuje výkonné a pohodlné světlo pro běh, pěší turistiku nebo horolezectví. Fosforeskující reflektor usnadňuje nalezení ve tmě a červené světlo je praktické například pro noční čtení či svícení ve skupině. Actik se dodává s dobíjecím akumulátorem CORE a díky technologii HYBRID CONCEPT funguje také se standardními bateriemi AAA/LR03.
Všestranné a pohodlné osvětlení pro pohyb a dynamické aktivity:
- Široký, jednolitý kužel světla pro pohodlné svícení nablízkoKombinovaný kužel (široký a zaostřený) umožňuje vidět nablízko i do větší vzdálenosti při pohybu
- Tři intenzity čirého světla: MAX. DOBA SVÍCENÍ, STANDARDNÍ (lepší vyvážení výkonu a výdrže) a MAX. VÝKON
- Nepřetržité červené světlo pro zachování nočního vidění bez oslnění lidí kolem vás a režim blikání pro signalizaci vaší polohy, zejména v nouzových situacích
Snadné použití:
- jediné tlačítko pro rychlý a snadný výběr intenzity a barvy světla
- naklápění těla svítilny umožňuje orientaci požadovaným směrem
- indikátor stavu baterie ukazuje úroveň nabití při každém zapnutí nebo vypnutí
- praktický fosforeskující reflektor pro snadné nalezení odložené svítilny ve tmě
- funkce uzamčení vypínače LOCK zabraňuje náhodnému rozsvícení svítilny během přepravy nebo skladování
- odnímatelný, omyvatelný hlavový pásek, který je symetrický pro snadné nastavení
- reflexní hlavový pásek zlepšuje vaši bezpečnost
- uložné pouzdro (které je součástí balení) umožňuje přeměnu svítilny na lampičku
Technologie HYBRID CONCEPT:
- ACTIK se dodává s dobíjecím akumulátorem CORE a funguje také se třemi standardními bateriemi AAA/LR03 (není součástí balení), svítilna automaticky rozpozná typ zdroje a upravuje světelný výstup.
- Kompatibilní s adaptéry HELMET ADAPT a BIKE ADAPT 2, takže si můžete svítilnu připevnit na různé typy přileb nebo jízdní kolo. UPOZORNĚNÍ: Tato svítilna není certifikována pro použití v silničním provozu: při použití v oblasti podléhající dopravním předpisům nejsou svítilny Petzl náhradou za požadované certifikované osvětlení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čelovky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka 5 let |
| Světelný tok: | až 625 lm |
| Dosvit: | až 115 m |
| Hmotnost: | 88 g |
| Doba svícení: | až 100 hod |
| Režimy svícení: | 3 čiré / 2 červené |
| ? Napájení: | USB dobíjecí akumulátore CORE |
| Odolnost: | IPX4 |
| Certifikace: | CE |
| Značka: | Petzl |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
