Vařič Campingaz Bleuet CV Connect
Kód: 6061Související produkty
Detailní popis produktu
Campingový vařič Bleuet CV Connect je lehké a kompaktní řešení pro vaření na cestách. Díky nízkému těžišti a stabilním podpěrám je vhodný i do větrného či nerovného terénu. Systémy Easy Clic Connect a Dual-Lock zajišťují rychlé, jednoduché a především bezpečné připojení plynové kartuše, což z něj dělá ideálního společníka pro kempování, trekking i další outdoorové aktivity.
Přednosti
- stabilní konstrukce s nízkým těžištěm pro bezpečné vaření
- jednoduché a bezpečné připojení kartuše díky Easy Clic Connect a Dual-Lock systému
- červeno-zelený indikátor zámku pro kontrolu správného připojení
- kompaktní rozměry a nízká hmotnost pro snadnou přenositelnost
- vhodný do různých podmínek včetně větru a nerovného povrchu
- kompatibilní s běžně dostupnými kartušemi CV 300 Plus a CV 470 Plus
- ideální pro kempování, trekking a outdoorové vaření
(Kartuše není součást balení obrázek s ní je pouze ilustrační.)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plynové turistické vařiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Campingaz |
| Materiál: | nerezová ocel, hliník, plast |
| Příkon: | 1 300 W |
| Výkon: | 1 250 W |
| ? Doba hoření: | ± 2 h 40 min |
| Typ připojení: | plynové kartuše se samotěsnícím ventilem a bajonetem Campingaz |
| Bod varu vody: | ± 1 l za 5 min 40 s |
| Piezo: | ne |
| Rozměry: | Ø 15 × 10 cm |
| ? Hmotnost: | ± 200 g |
Jak připojit vařič ke kartuši (EN)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
